ST GILES Dil Okulu

Lütfen Şehir Seçiniz : Brighton | Eastborne | Londra Merkez | Londra Highgate

Tarihi, doğal güzellikleri ve hareketli yaşam tarzıyla Avrupa’nın en popüler başkentlerinden biri olan Londra’nın tam merkezinde yer alan St.Giles International 100 yıllık tarihi bir binada eğitim vermektedir.

Okul binasında öğrencilerin ihtiyaçlarına göre Kafe, internet laboratuarları, dijital eğitim merkezi, teras gibi bütün detaylar düşünülmüştür. Konaklama olarak aile yanı konaklamanın yanı sıra St.Giles International öğrencileri için biri okul binasında olmak üzere çeşitli yurt alternatfileri de sunmaktadır.

St.Giles International London Central’da eğitim alan öğrenciler boş zamanlarından okula yürüme mesafesinde bulunan British Museum’a gidebilir ya da mağazaları ile ünlü Oxford Street’te alışveriş yapabilirler. Haftasonları ise öğrenciler için organize edilen Cambridge, Oxford, Brighton gibi İngiltere’nin diğer ünlü şehirlerine gezilere katılabilirler.  


ST GILES BRIGHTON

St Giles BrightonBrighton, genç öğrenci nüfusunun en fazla olduğu, hareketli ve popüler bir sahil şehridir. Londra’ya hızlı trenle 1 saat mesafede yer alan Brighton’da öğrenciler sahilde yürüyüş yapabilir, hareketli gece hayatına katılabilir yada denize karşı bir cafede oturabilirler.

Öğrenci yoğunluğunun fazlalığından dolayı yaşam standartları diğer şehirlere göre çok daha ekonomik olacaktır. St.Giles International Brighton’nın tam merkezinde kendine ait büyük bir binada hizmet vermektedir. Bina içinde öğrenciler için kütüphane, kafeterya, multimedya ve internet laboratuarı gibi öğrencilerin eğitim süreçlerini keyifli ve verimli geçirmelerini sağlayacak bir çok imkan bulunmaktadır.

Brighton’da eğitim almak isteyen öğrenciler boş zamanlarından okulun düzenlediği sosyal aktivitelere katılabilir, haftasonları ise Londra başta olmak üzere Cambridge, Oxford gibi İngiltere’nin diğer popüler şehirlerine ve İskoçya’ya düzenlenen gezilere katılabilirler. St.Giles International Brighton öğrencileri için aile yanı, yurt ve misafir evi gibi konaklama alternatfileri sunmaktadır
.

-Bize Ulaşın - Dil okulu menüsüne dön -


ST GILES EASTBOURNE

st gilesGüney İngiltere’de küçük bir sahil kasabası olan Eastbourne, sakin ve huzurlu bir yerde dil eğitimi almak isteyen öğrenciler için en doğru tercih olacaktır.

İngiltere’nin eğlencesi ile ünlü Brighton şehrine otobüsle 40 dakika ve Avrupa’nın en önemli başkentlerinden Londra’ya hızlı trenle 1,5 saat mesafede olan Eastbourne genç nüfusuyla özellikle ilk defa yurtdışına çıkan öğrenciler için ideal bir merkezdir.

St.Giles International  şehir merkezine ve plaja yürüyerek 5 dakika mesafede bulunur. Kendine ait binasında yaz döneminde öğrenciler için ısıtmalı yüzme havuzu imkanı mevcuttur.

Güzel bir bahçesi olan okul binasında öğrenciler için geniş bir kütüphane, kafetarya ve bilgilsayar laboratuarı yer almaktadır.St.Giles Eastbourne öğrencileri için yakın aile yanı konaklama, misafir evi ve yurt konaklama alternatifleri sunmaktadır.

-Bize Ulaşın - Dil okulu menüsüne dön -


ST GILES LONDRA MERKEZ

st giles londraTarihi, doğal güzellikleri ve hareketli yaşam tarzıyla Avrupa’nın en popüler başkentlerinden biri olan Londra’nın tam merkezinde yer alan St.Giles International 100 yıllık tarihi bir binada eğitim vermektedir.

Okul binasında öğrencilerin ihtiyaçlarına göre cafe, internet laboratuarları, dijital eğitim merkezi,  teras gibi bütün detaylar düşünülmüştür.

Konaklama olarak aile yanı konaklamanın yanı sıra St.Giles International öğrencileri için biri okul binasında olmak üzere çeşitli yurt alternatfileri de sunmaktadır.

St.Giles International London Central’da eğitim alan öğrenciler boş zamanlarından okula yürüme mesafesinde bulunan British Museum’a gidebilir yada mağazaları ile ünlü Oxford Street’te alışveriş yapabilirler.  Haftasonları ise öğrenciler için organize edilen Cambridge, Oxford, Brighton gibi İngiltere’nin diğer ünlü şehirlerine  gezilere katılabilirler.

 

-Bize Ulaşın - Dil okulu menüsüne dön -


ST GILES LONDRA HIGHGATE

Tarihi, doğal güzellikleri ve hareketli yaşam tarzıyla Avrupa’nın en popüler başkentlerinden biri olan Londra’nın kuzeyinde , merkeze 20 dakika uzaklıkta yer alan St.Giles International Highgate kendine ait klasik İngiliz mimarisinde, büyük bahçesi olan güzel bir binada hizmet vermektedir.

Okul binasında öğrencilerin ihtiyaçlarına göre cafe, internet laboratuarları, dijital eğitim merkezi gibi bütün detaylar düşünülmüştür.Konaklama olarak aile yanı konaklamanın yanı sıra St.Giles International öğrencileri için yurt alternatfileri de sunmaktadır.

Highgate’de eğitim alan öğrenciler boş zamanlarında Londra merkeze inebilir ve Londra’nın hareketli yaşamına katılabilirler.Highgate, hem Londra’da olup hemde sakin bir bölgede kaliteli eğitim almak için doğru bir tercih olacaktır.

 

-Bize Ulaşın - Dil okulu menüsüne dön -

  • ingiltereye.com
  • Yurtdışı Eğitim Danışmanlık
  • LiveZilla Live Help

Ücretsiz

Sağ. Sigortası

Uygun

Ödeme planları