LTC English Dil okulumuz

 

LTC English 25 yılı aşkın bir süredir İngiltere’de Londra, Brighton ve Eastbourne şehirlerinde yetişkinler için Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, IELTS ve Cambridge Sınav hazırlık programları, küçük yaş grupları için yaz okulları sunmaktadır.

LTC Londra’nın en güzel yerleşim yerlerinden biri olan Ealing’te bulunmaktadır ve aile yani konaklamalar da gene ayni cevrede yer alır.  Güney İngiltere’nin en popüler sahil şehri Brighton’daki şubesi ise şehir merkezine sadece 10 dakika mesafede, Hove bölgesinde bulunmaktadır. LTC ‘nin en ilgi çekici okulu ise Ingiltere’nin guney kiyisinda yer alan Eastbourne şehrindedir. 

Okul çok güzel bir tarihi binada –Devonshire dükünün eski yazlık sarayında – bulunmaktadır ve merkezden sadece 15 dakika, yanında kalınacak ailelerden ortalama 20 dakika ve genellikle yürüme mesafesindedir. Eastbourne da eşsiz ve tarihi binalar bulunmaktadır.Okul yüksek akademik seviyeye sahiptir ve 50 yıl önce kurulmuş bir okuldur.   Öğrenciler her şehirde konaklama olarak özenle seçilmiş ailelerde kalabilir yada yurt ve öğrenci evi seçeneklerini tercih edebilirler.

Dil okulları menüsüne dönmek için tıklayınız

  • ingiltereye.com
  • Yurtdışı Eğitim Danışmanlık
  • LiveZilla Live Help

Ücretsiz

Sağ. Sigortası

Uygun

Ödeme planları

 

ingiltereye.com Copyright protected. Tüm hakları saklıdır.