INTERNATIONAL TEACHING AND TRAINING CENTRE

Dil okulumuz

 

1984 yılından beri yeni mezun ve profesyonel İngilizce öğretmenlerine yönelik CELTA,DELTA ve TESOL sınavlarına hazırlık programları sunan ITTC, 2001 yılından itibaren BEET dil okulunun bünyesinde eğitim vermektedir.
CELTA Sertifika Programı  (4 hafta)

Anadili İngilizce olmayan İngilizce öğretmenlerinin teorik ve pratik alanlarda özellikle sınıf içinde ders anlatma becerilerini geliştirmeyi sağlayan ve uluslararası alanda geçerliliği olan bir Cambridge Üniversitesi tarafından onaylı olan sertifika programıdır. Toplam 120 saatlik bir programdır.

DELTA Diploma Programı  (9 hafta)
İngilizce öğretmenliği alanında tecrübesi bulunan profesyonel öğretmenlerin ders anlatma ve pratik becerilerini daha ileri seviyelere taşımalarını ve uluslararası alanda çalışmalarını sağlayan Cambridge Üniversitesi onaylı diploma programıdır. Katılımcıların daha öncesinde CELTA sertifikasını almış olmaları gerekmektedir. Haftalık 30 saatlik bir programdır.

TESOL Sertifika Programı (4 hafta)

Anadili İngilizce olmayan ve İngilizce öğretmenliği alanında tecrübesi bulunmayan kişilerin yabancılara İngilizce öğretmeye yönelik bilgi ve becerilerini geliştirmeyi sağlayan pratik ağırlıklı bir sertifika programıdır.  Haftalık 40 saatlik bir programdır. Program sonunda öğrencilere okul tarafından sertifika verilir. ITTC’de sertifika ve diploma programlarına katılan öğrenciler BEET dil okulunun sunduğu konaklama seçeneklerinden yararlanabilirler.

Dil okulları menüsüne dönmek için tıklayınız

  • ingiltereye.com
  • Yurtdışı Eğitim Danışmanlık
  • LiveZilla Live Help

Ücretsiz

Sağ. Sigortası

Uygun

Ödeme planları