Hakkında

ingiltereye.com Yurtdışı Eğitim 1994'ten bu güne gelen tecrübesiyle, siz gençlere ve ailelerine hizmet vermektedir. Ankara merkezli şirketimiz ,Ankara ve İstanbul şubeleri ile tüm Türkiyeye ücretsiz eğitim danışmanlığı sunmaktadır..

Misyonumuz , 18 senelik deneyimimizle birlikte bireysel ve kurumsal bazda yurt dışında eğitim almak isteyen herkese profesyonel danışmanlık hizmeti sunmak ve geleceklerine yön vermektir.

Kalite Politikamız: kalite, güvenilirlik, yenilik,güleryüz ve müşteri memnuniyetinin buluştuğu noktadır. Müşterilerimizin gözünde saygın bir yer elde etmemizdeki en büyük sebep kuşkusuz müşteri odaklı vizyonumuzdan ödün vermememiz olmuştur. Yurt dışı eğitim danışmanlarımızın tamamı alanında uzman ve yurt dışı deneyimi olan kişilerden seçilmekle beraber, sunmuş olduğumuz program ve hizmetlerle ilgili  yurt dışı ve yurt içinde daha iyi hizmet sunabilmek için düzenli eğitimlerden geçmektedirler.

Firmamızın çalıştığı partner dil okulu/üniversitelerin tamamının kendi ülkelerinde ve uluslararası alanda akreditasyonları bulunmaktadır.

İngiltere'de sunduğumuz program ve hizmetler şu şekildedir:
·       İngiltere'de  dil eğitimi
·       Üniversite yerleştirme hizmetleri
·       Lise değişim ve tamamlama programları
·       Sertifika ve Diploma Programları
·       Maaşlı/Maaşsız Staj Programları
·       Yaz okulları/kampları
·       İş adamlarına yönelik Executive programlar
·       Vize Hizmetleri

Sizin mutluluğunuz bizim gurumuzdur ilkesinden vazgeçmeyerek sorumluğumuzun ağır ama başaracak daha çok görevimiz olduğunun bilincindeyiz. 
  • ingiltereye.com
  • Yurtdışı Eğitim Danışmanlık
  • LiveZilla Live Help

Ücretsiz

Sağ. Sigortası

Uygun

Ödeme planları