The Hampstead School of English Dil okulumuz

 

The Hampstead School of English, Londra’nın en nezih yerleşim bölgelerinden biri olan şehir merkezinden metro ile yaklaşık 20 dakika mesafede bulunan Hampstead bölgesinde yer alır. Kurulduğu 1977 yılından itibaren uluslararası öğrencilere  yüksek kalitede İngilizce kursları sunan okul British Council ve  English UK tarafından onaylıdır.

Öğrencilerin ihtiyaçlarına göre oluşturulmuş geniş Genel İngilizce programlarının yanı sıra IELTS sınav hazırlık, TOEFL sınav hazırlık, Teacher’s Training programları ve Hukuk İngilizcesi, Finansal İngilizce, Diplomatik İngilizce, Mühendisler için İngilizce ve Tıp İngilizcesi gibi mesleki alanlarda da İngilizce programları mevcuttur.

The Hampstead School of English öğrencileri için aile yanı konaklama, öğrenci evi ve yurt gibi çeşitli öğrencilerin isteklerine göre çeşitli konaklama imkanları sunmaktadır.

Genel İngilizce ,Akademik İngilizce,İş İngilizcesi ve Semester Programlarında tüm süreler için  31 Ekim 2011’e kadar kayıt olan  öğrencilere  Eğitim Ücreti üzerinden %15 indirim sunulmaktadır.!!! Bu Program Her ayın ilk Pazartesi Günü başlamaktadır. Genel İngilizce 15,TOEFL 15,IELTS 15 veya Business Kurs 15 ders şeklinde seçilebilir.

Bu Program Her Ayın ilk Pazartesi günü başlamaktadır. Genel İngilizce 15 ders+TOEFL10 veya IELTS 10 veya Business 10 şeklinde olabilir.

Dil okulları menüsüne dönmek için tıklayınız

  • ingiltereye.com
  • Yurtdışı Eğitim Danışmanlık
  • LiveZilla Live Help

Ücretsiz

Sağ. Sigortası

Uygun

Ödeme planları