Embassy CES Dil Okulu

Lütfen Şehir Seçiniz : Brighton | Cambridge | Londra | Hastings | Oxford

Embassy Ces, 30 yıldır İngiltere,Avustralya, Yeni Zelanda, Amerika, ve Kanada gibi ana dili İngilizce
olan ülkelerde eğitim vermektedir. Eğitim standartları ve kalitesiyle English UK ve AAEIP üyesidir.

Embassy Ces okullarında son derece modern dizayn edilmiş binaları ve sınıfları ile rahat bir çalışma ortamı sunulmaktadır. Henüz ülkemizde kullanımına başlanmayan ‘ Akıllı Tahta’ teknolojisi, dayanaklı kitap ve materyalleri ve son model bilgisayar teknolojisi ile düzenlenmiş çalışma ortamları sayesinde, öğrenciler daha verimli bir çalışma ortamında eğitim almaktadırlar.

Embassy CES’in İngiltere’de Oxford , Cambridge , Londra , Hastings ve Brighton da şubeleri bulunmaktadır; her şube modern olarak dizayn edilmiş ve şehir merkezlerinde yer almaktadır. LONDRA şubemiz ise ünlü GREENWICH bölgesinde yer alır.  


EMBASSY CES CAMBRIDGE

Embassy Ces CambridgeTarihi mimarisi, modern yaşam tarzı ve üniversiteleriyle tanınan Cambridge küçük, romantik bir şehirdir ve İngiltere’nin en güzel  şehirlerinin arasında yer alır.

Trafik yok denecek kadar azdır ve dilediğiniz yere bisikletle bile ulaşmanız mümkündür. Birçok cafe, alışveriş merkezi ve eğlence mekânlarıyla tam bir öğrenci kentidir.

Embassy CES şehir merkezine bisikletle kısa mesafede karşılıklı iki okul binası olarak konumlanmıştır. Embassy CES, Cambridge’nin yüz yılları aşkın meşhur eğitim sistemiyle bütünleşmiş, eğitimiyle ün kazanmış ve öğrencilerini başarıya ulaştıran bir okuldur.

Yurt okula bisikletle kısa bir mesafede olup konforlu ve donanımlı odalar sunmaktadır.  Aile Yanı konaklamalarda evler merkeze ve okula yakın yerler olarak seçilmiştir.

EMBASSY CES BRIGHTON

Brighton okyanus kıyısında yarım adayı andıran coğrafi yapısı, ılıman havası ve hareketli plajıyla İngiltere’nin Egesi Akdenizi olarak adlandırılır. Brighton’ ın bir diğer özelliği de sanatsal etkinlikleriyle festivalleri, konserleriyle de İngilterenin gözde kentlerinden biri olmasıdır. Brighton’da bir çok yer yürüme mesafesindedir, ayrıca gece kulübünden çıktıktan sonra evinize ya da yurdunuza yürüyerek dönebileceğiniz kadar güvenilir bir kenttir.

Embassy CES okul binası merkezde Brighton tren garının hemen arkasında bulunmaktadır ve Brighton’ın şüphesiz en lüx ve modern binasında eğitim veren okuldur. Okul, alışveriş merkezlerine, bankalara, publara, cafelere, ve sahile 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Güneşli havalarda kitabınızı ya da kahvenizi alarak plaj da bulunan meşhur Brighton Pier’e gidip günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Embassy Ces’in donanımlı ve lüks iki güzel yurdu bulunmaktadır.

Biri okul binasının hemen arkasında bulunur ve okulun içinden yurda bir geçiş yolu da vardır. İkinci yurt ise popüler, sakin ve Brighton’un yerel nezih ailelerinin yerleşmiş olduğu Hove bölgesindedir. Hove Brighton merkeze 15 dakikalık yürüme mesafesindedir. Aile yanı konaklamaları ise Brighton merkezde yada Hove’da olmak üzere güvenilir ve ilgili aileler olarak seçilmiştir.

EMBASSY CES LONDRA

embassyces londonModern yaşamın merkezi olan Londra hem mimari görselliği ile hem de doğal güzellikleriyle yüz yıllardır her milletten turistin buluşma noktası olmuştur. Londra,  binlerce mağazaları, dünyaya adını duyurmuş gece kulüpleri ve tarihi zenginliğiyle görülmeye değer şehirlerin başında gelmektedir.

Tarihi Greenwich’in yanında bulunan okulumuz Embassy CES şehir merkezine 20 dakikalık ulaşım mesafesinde konumlanmıştır ve oldukça modern bir binada yer almaktadır. Embassy CES yurdu okulun karşı binasında bulunmakta ve her öğrencinin isteğine cevap verebilecek  bir çok seçenek sunmaktadır.

Tek kişilik özel banyolu odaların yanısıra, mini stüdyo dairelerde yurtta bulunmaktadır.Konaklamalar yemeksiz ya da yarım pansiyon olarak seçilebilmektedir. Aile Yanı konaklamalarda ise evler konum olarak merkeze ve okula yakın yerler olarak seçilmiştir.


EMBASSY CES HASTINGS

Hastings büyüleyici Viktoria mimarisinde restore edilmiş deniz kenarına yakın binalarıyla, samimi yerel halkıyla İngiltere’nin en huzurlu kentlerinden bir tanesidir ve Londra’ ya trenle ortalama 90 dakikalık uzaklıkta bulunmaktadır. Embassy Ces Viktoria tarzındaki okul binasında yer almaktadır ve tam donanımlı bir eğitim merkezine sahiptir. Konaklama seçeneklerinde sadece aile yanı konaklamasını sunmaktadır.

Embassy CES tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere isteğe bağlı oda seçenekleriyle Hastings merkezinde ki güvenilir ailelere sizleri yerleştirmektedir.


EMBASSY CES OXFORD

embassyces oxfordOxford tarihi üniversite binalarıyla kuşatılmış modern bir şehirdir. Oxfod eğitiminizi alırken aynı zamanda İngiliz kültürünü, katedralleri ve müzeleriyle yakından tanımanıza olanak sağlayan bir şehirdir.

Embassy CES okul binası şehir merkezinde konumlanmıştır. Embassy CES verdiği doyurucu ve modern eğitim anlayışıyla, eğlenceli öğretmenleriyle ve her gününüzü değerlendirebileceğiniz sosyal aktiviteleri ve memnun edici konaklama seçenekleriyle sektöründe fark yaratmış, adını duyurmuş harika bir okuldur.

Yurt okula kısa bir yürüme mesafesinde olup aile yanı konaklamalarda evler merkeze ve okula yakın yerler olarak seçilmiştir.

*Başlangıç seviyesi yoğun program almak zorundadır.
*IELTS sınav ücreti 123 GBP’dir.

Dil okulları menüsüne dönmek için tıklayınız

  • ingiltereye.com
  • Yurtdışı Eğitim Danışmanlık
  • LiveZilla Live Help

Ücretsiz

Sağ. Sigortası

Uygun

Ödeme planları